Pozvánky

Anna Vaverková si v Jazz Docku střihne koncertní premiéru nového alba

Zpěvačka, songwriterka a producentka Anna Vaverková, která byla letos nominovaná ve všech třech českých prestižních hudebních cenách Vinyla, Apollo i Anděl, zahraje v Praze poprvé od vydání ceněného alba Pozdravy z polepšovny. V pražském Jazz Docku se v úterý 6. června představí s kytaristou Liamem Blomqvistem a znamenitým bubeníkem Tobiasem Humblem, který koncertoval s Trickym nebo Gang Of Four.  


Vaverková v pražském klubu zahraje v rámci narozenin hudebního magazínu Frontman. Program v 19.00 hodin zahájí živá podoba podcastu Na kafe s Davidem Pomahačem a hosty Tonyou Graves a Robertem Nebřenským. Jedním z hlavních lákadel večera bude i vystoupení populárního satirického dua hudebních YouTuberů #kumšt. Ti večer vzkřísí svoje Duo Modřanka, parodující samohrajkové kapely. Na pódiu se k nim postupně připojí přední čeští zpěváci a zpěvačky napříč generacemi, aby si ze sebe udělali srandu. Svoje největší hity v úpravách ala Duo Jamaha předvedou například frontman Vltavy Robert Nebřenský nebo zpěvačky Anna K., Tonya Graves, Dominika Hašková z We Are Domi, Aiko a další. Hodinovou kytarovou smrští večer uzavřou The Atavists.  
Vaverková, v Berlíně usazená indie-popová písničkářka, v Jazz Docku představí ceněnou nahrávku Pozdravy z polepšovny, která vznikala během loňského roku v tamním studiu L.A. Recordings. Na albu se podílel producent a kytarista Liam Blomqvist, kontrabasista Tomáš Liška nebo bubeník Tobias Humble. 


„Bude to večer plný různých odstínů toho nejlepšího muzikantství. Na koncertu Anny Vaverkové bude unikátní už to, že poprvé zahraje v triu i se zkušeným bubeníkem Tobiasem Humblem. Korunu pak všemu dodá recesistické Duo Modřanka. Samohrajkové zpracování hitů Roberta Nebřenského nebo Anny K. slibuje nezapomenutelný zážitek. Vážím si toho, že s námi do téhle srandy šli,“ říká za organizátory šéfredaktor magazínu Frontman Zdeněk Neusar.

Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce. Fotografická a publikační činnost, kontakt Luci,
e-mail hermina.muchova@gmail.com

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.