Pozvánky

Československou zpěvačku Karin Ann ocenili v Hollywoodu

Videoklip „if i fall for you“ vyhrál v kategorii Best Music Video v soutěži Los Angeles Film Awards Československá zpěvačka Karin Ann opět boduje v zahraničí. Tentokrát se těší z úspěchu v USA s videoklipem ke svému aktuálnímu singlu if i fall for you, který získal ocenění Los Angeles Film Awards. Videoklip mladé umělkyně zvítězil v kategorii BEST MUSIC VIDEO v konkurenci klipů z celého světa.

Oficiální video Karin Ann – if i fall for you naleznete zde https://youtu.be/4kRUUjHql50

Videoklip if i fall for you vznikl začátkem tohoto roku v americkém Los Angeles. Karin Ann se na videoklipu také sama podílela – přišla totiž s inspirujícím námětem a režii pak svěřila do rukou americké kreativní dvojice TUSK  (Olivia Mitchell a Kerry Furrh), jejichž videoklipy pravidelně zmiňují renomované hudební magazíny jako Rolling Stone a Billboard. Kreativní tým ze zámoří zvolil pro natočení videoklipu analogovou technologii, což se výrazně odráží ve filmové atmosféře klipu. Po boku Karin Ann si zahrál Daniel Ferrell (Ant-Man a Wasp: Quantumania, Thor: Láska a hrom) a ve vedlejších rolích se představili Soyana Pigniat a Issabella Barraza.Temná popová balada if i fall for you osloví každého, kdo si v životě přál nahlédnout za horizont prvních opojných dní v nově vznikající partnerské známosti.

Karin vysvětluje: „Skladba je o životních obdobích, kdy někoho poznáte a začnete k němu něco cítit. Je o počátečních fázích, kdy o nových partnerech ještě příliš nevíte, ale partnera si romantizujete a představujete si, co vše byste spolu mohli zažít a jak by vypadal váš vztah.“ To také reflektuje náladu písničky – představuje strachy přicházející ruku v ruce s téměř každou novou láskou. „Například kvůli tomu, že jste v minulosti zažili zklamání, tak se leknete každého negativního signálu a bojíte se pak znovu zamilovat, protože už tím vším nechcete procházet znovu,“ doplňuje Karin. Skladbu if i fall for you napsala Karin Ann společně s držitelem cen Grammy, švédským producentem a skladatelem Martinom Terefe, aktuálně působícím v Londýně, který produkoval cenami Grammy, Brit a Juno ověnčená alba Jasona Mraza, Jamesa Morrisona či KT Tunstall. Hudebního mixu se ujal dvojnásobný držitel Grammy Mitch McCarthy, který stojí za zvukem největšího hitu Olivie Rodrigo „drivers license“.

Karin Ann se od svého debutu v roce 2020 postupně stává pěveckou ikonou Generace Z ve více zemích světa. Pravidelně o ní píšou média a její hudba rotuje v rádiích v Německu, Itálii, Polsku, Velké Británii, Česku, Maďarsku, či dokonce v Austrálii a v USA. Po sérii výrazných úspěchů v zahraničí v uplynulých měsících, začala trávit kvůli svým pracovním povinnostem stále více času v Londýně a v Los Angeles, kde si vybudovala své dvě nové umělecko-kreativní základny. Vedle hudby se také začíná stále aktivněji věnovat herectví.  První měsíce tohoto roku strávila v srdci kinematografie, v Hollywoodu, kde zároveň natočila videoklip ke své aktuální novince if i fall for you.

Los Angeles Film Awards je mezinárodní filmový festival, který prostřednictvím pravidelných ocenění v různých kategoriích dává prostor filmovým tvůrcům z celého světa. Oceňuje audiovizuální tvorbu v tradičních kategoriích jako např. nejlepší videoklip, nejlepší dokument, nejlepší drama, nejlepší studentský film apod.; hodnotí technické profese a týmy ze zákulisí snímků jako režii, kameru, zvuk, vizuální efekty, kostýmy atd.; a věnuje se i úzkoprofilovým speciálním kategoriím jako např. režijní debut, virtuální realita, nejlepší trailer, film noir, LGBTQ, inspirativní žena ve filmu a mnoha dalším. Festival oceňuje snímky na měsíční bázi a nejlepší projekty pak hodnotí v celoročním finále. Projekt se za 8 ročníků své existence etabloval jako pozitivně hodnocený inkubátor filmových talentů přímo v Hollywoodu.Porotu Los Angeles Film Awards tvoří odborníci z různých oblastí kinematografie od herců až po režii, scénář či produkci, kteří spolupracovali na snímcích Avatar, Grey´s Anatomy, S.W.A.T., Star Trek: Prodigy, The Woman in the House over the Street from the Girl in the Window atd.

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.