Pozvánky

HARD ROCK CAFE® PRAHA uctí odkaz hudební ikony Freddieho Mercuryho oslavou „Freddie for a week“

PRAHA, 27. 8. 2019 – Připravte se na Freddieho! Hard Rock International jako každoročně oslaví život a hudbu legendárního Freddieho Mercuryho, v letošním roce půjde o týdenní akcí s názvem “Freddie for a Week”. Oslava bude zahájena ve čtvrtek 5. září (den narozenin Freddieho) a potrvá až do následujícího čtvrtka 12. září. Poctu ikonickému frontmanovi složí Hard Rock Cafe Praha tématickými akcemi, časově omezenou nabídkou milkshaku a také exkluzivní řadou merchandise produktů, jejichž prodej podpoří nadaci Mercury Phoenix Trust. Tato charitativní organizace byla založena členy kapely Queen Brianem Mayem a Rogerem Taylorem a jejich manažerem Jimem Beachem jako vzpomínka na Freddieh, jejím účelem je podpora globálního boje proti HIV/AIDS.

Fanoušci, kteří zamíří do Hard Rock®, aby oslavili “Freddie for a Week”, si mohou pochutnat na speciálním Freddie’s Mustache Milkshake, který obsahuje kombinaci bourbonu a tmavého rumu s vanilkovou zmrzlinou a omáčkou z tmavé čokolády a je ozdobený šlehačkou s bílou čokoládou a ikonickým knírkem z čokoládové brownie. Tento milkshake, který prostě budete chtít sdílet na svém Instagramu, bude v nabídce také v nealkoholické verzi, aby ho mohli ochutnat fanoušci každého věku. Ti, kteří budou chtít slavit tématicky oblečeni do merche inspirovaného Freddiem, se mohou zastavit v Rock Shopu (Malé náměstí 3, Praha 1), nebo navštívit stránku https://shop.hardrock.com, kde si mohou pořídit tričko nebo pin z limitované edice. Oba produkty mají na sobě obrázek legendárního Freddieho. V prodeji budou take tradiční knírky, celý výtěžek z jejich prodeje bude věnován Mercury Phoenix Trust.

“Jsme velmi rádi, že můžeme uctít památku Freddie Mercuryho jako legendárního zpěváka, skladatele a producenta pořádáním akce ‘Freddie for a Week’ v Hard Rock Cafe Praha,” říká Martina Lednová, generální manažerka Hard Rock Cafe Praha. “Freddie for a Week je skvělou příležitostí pro fanoušky přijít do Cafe a oslavit s námi ikonický život a hudbu Freddie Mercuryho a zároveň tím podpořit nadaci Mercury Phoenix Trust.”

U příležitosti oslavy Freddieho přichází Hard Rock Cafe Praha se speciální akcí, která bude tak skvělá, jako sama rocková legenda! Akce se koná ve čtvrtek 5. září od 20 hodin a odstartuje ji talkshow Petera Freestona, který byl zpěvákovým blízkým přítelem a také osobním manažerem. “Jsem opravdu šťastný, že mohu být součástí akce, která se koná v Hard Rock Cafe Praha 5. září, v den narozenin Freddieho Mercuryho. Dává mi to příležitost účastnit se něčeho, co se v tento den slaví po celém světe. Jsem zapojen do projektu TFA, který se zaměřuje na šíření povědomí o AIDS a který založil mladý český hudebník Milan Šatník. Tento project hraje v mém životě důležitou roli, protože zvyšuje povědomí o AIDS především mezi mladými lidmi, dětmi ve školním věku, ale také mezi dospělými. Považuji to za velmi silné téma, protože tato nemoc nám před skoro 30 lety vzala Freddieho a je tu stále s námi! Přijďte a podpořte tento důležitý den s úžasnou atmosférou a hudbou kapely Queen”, říká Freeston.  

Od 21 hodin se pak hosté Hard Rock Cafe Praha mohou těšit na koncert kapely Queenmania, která si zakládá na věrné interpretaci hitů skupiny QUEEN včetně kostýmů, doprovodných vokálů  a proslulé kytary Red Special, kterou na koncertech používal Brian May. Peter Paul Pačut, zpěvák kapely, se na koncert moc těší: “Piesne Freddieho Mercuryho spievam už 28 rokov a velmi si vážime to, že sme dostali ponuku zahrať a zaspievať koncert ako poctu genialnemu Freddiemu presně na jeho narodeniny 5. 9. v Hard Rock Cafe v Prahe. Genialita Freddieho je nenahraditelná a neopakovatelná a nikto ho nikdy nenahradí. Preto sme radi, že možeme svojím koncertom prispieť v tento večer.”

Večer bude od 22 hodin pokračovat live DJ setem DJ Luijacka. Vstupné na akci bude dobrovolné a všechny peníze ze vstupného budou věnovány charitativní organizaci Mercury Phoenix Trust.

Pro další informace o “Freddie for a Week” navštivte webovou stránku

https://www.hardrockcafe.com/location/prague/cs/. Speciální merchandise produkty zakoupíte v Rock Shopu Hard Rock Cafe Praha na adrese Malé náměstí 3, Praha 1 nebo v online Rock Shopu na https://shop.hardrock.com. Pro další informace o značce Hard Rock Cafe navštivte www.hardrockcafe.com/.

O Hard Rock®:

S provozovnami v 74 zemích, zahrnujícími 188 restaurací, 240 Rock Shops®, 29 hotelů a 11 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známé díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení, obrovské sbírce hudebních upomínkových předmětů, které koupíte v Rock Shops a on-line na https://shop.hardrock.com. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock a také pro vystoupení Hard Rock Live. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace proslavané svými oceňovanými Legendary ® Steak Burger v kultovních městech jako Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a/nebo řídí hotely/kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“. Mezi další zajimávé místo, kde společnost provozuje hotely a casina je Atlantic City. Hard Rock Hotels se nacházejí také v atraktivních letoviskách jako je Bali, Cancun, Daytona Beach, Desaru Coast, Ibiza, Londýn, Los Cabos, Orlando a Shenzen. Mezi budoucí lokality Hard Rock Cafe patří Káthmándú v Nepálu, Gran Canaria u Španělska, New Castle ve Velké Británii, Asunción v Paraguayi a Čandígarh v Indii. Nové projekty v oblasti hotelů, kasin nebo hotelů spojených s kasiny zahrnují Amsterdam, Berlín, Budapešť, Dublin, Madrid, Maledivy, New York City, Ottawu, Sacramento, Dalian a Haikou v Číně. V roce 2018 udělil časopis Forbes společnosti Hard Rock International titul nejlepšího zaměstnavatele pro ženy a také ocenění Land Operator of the Year v rámci Global Gaming Awards. V roce 2019 byla společnost oceněna jako jedna z nejlepších korporátních zaměstnavatelů v Americe v anketě časopisu Forbes America’s Best Large Employers a také číslo jedna v J.D. Power’s 2019 North America Hotel Guest Satisfaction Study (stuide o spokojenosti hostů) mezi luxusními hotelovými řetězci. Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com.

O Mercury Phoenix Trust:

Charitativní organizace Mercury Phoenix Trust byla založena Brianem Mayem, Rogerem Taylorem a jejich manažerem Jimem Beachem k uctění památky legendárního zpěváka rockové kapely Queen FREDDIEHO MERCURYHO, který zemřel na AIDS v roce 1991. V posledních 27 letech oragnizace věnovala jeho jménem více než 17 milionů dolarů a podpořila vice než 1000 projektů v rámci celosvětového boje proti HIV/AIDS. Pro další informace o Mercury Phoenix Trust navštivte www.mercuryphoenixtrust.com.

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.