Pozvánky

Kapela Like-it nezahálí, pro fanoušky nahrála dvě live session singlů z poslední desky

Loni na podzim třebíčská popová kapela Like-it vydala EP s názvem A vista a představila i první singl Tak na viděnou. Nyní si pro fanoušky připravila live session verze hned dvou dalších skladeb z alba – Nezáleží mi a Noci i rána.

Like-it feat. Sabina Ulmanová – Nezáleží mi (live session):

Like-it – Noci i rána (live session):

Natáčení probíhalo ve skladu v jejich domovském Třebíči: „Měli jsme jasnou představu, kde chceme songy nahrát, a nakonec se nám podařilo takový prostor najít, a to dokonce přímo u nás,“ říká s úsměvem zpěvák Like-it Dominik Kříž. Kapela má v současné době opravdu napilno. „Máme rozdělaných několik písniček a ladíme texty. Na jaře se chystáme do studia na Slovensko, kde bychom měli pár z nich nahrát,“ prozradil Kříž.

Od konce dubna pak Like-it začíná koncertní sezóna a fanoušci je budou moci vidět na prvních akcích. Kapela se opět chystá především na hudební festivaly a městské slavnosti. Například vystoupí na Plzeňském festivalu vína, Vysočina festu, Festivalu Lhot a Lehot a mnoha dalších.

Více informací a seznam koncertů, který bude postupně doplňován na: www.like-it.cz.

IG: https://www.instagram.com/like_it_official/

FB: https://www.facebook.com/Like.it.official

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.