Pozvánky

Kapela Like-it představuje nový klip k singlu Křídla. Jeho hlavním hrdinou je herec Štěpán Kozub.

Loňský rok byl pro kapelu Like-it, čtveřici kamarádů z Vysočiny, velmi úspěšný. Jejich skladby Nádech a Mrazí se zařadily mezi nejhranější písničky v českém éteru. A nyní kapela přichází s novým videoklipem k nejnovějšímu singlu Křídla. Hlavní roli si v něm zahrála ostravská legenda, herec Štěpán Kozub.

Natáčení klipu probíhalo na střeše pražského klubu Roxy a realizace se ujal tým okolo zkušeného reklamního režiséra Daniela Růžičky. „Počasí se nad očekávání vydařilo a vše proběhlo bezproblémově a na čas. Oceňujeme především profesionalitu lidí, kteří měli klip na starosti. Natáčení jsme si moc užívali. Taky bychom moc chtěli poděkovat Štěpánovi, kterej byl naprosto úžasnej“ uvedl frontman kapely Dominik Kříž.

Ústřední postavu klipu, ušlápnutého mladíka, který se nakonec přece jen odváže, si zahrál herec Štěpán Kozub: „I přes všechnu pracovní vytíženost, kterou teďka mám, jsem moc rád na natáčení kývnul a přijel. Líbí se mi, jak je písnička pozitivní. Navíc s klukama bylo super spolupracovat, jsou mladý a plný energie, fandím jim,“ uvedl Štěpán, který na natáčení dorazil vlakem z jeho rodné Ostravy.

„Písničky odjakživa píšeme spolu, někdo donese nápad a s ním se dál pracuje, až je z toho celek, na kterém se podíleli všichni. A tak je i to v případě Křídel. Singl jsme připravovali v průběhu minulého roku a postupně jsme ho pak vychytávali během koncertování,“ upřesnil Dominik, jak písnička vznikala.

Kapela aktuálně pracuje na svém debutovém albu, které by mělo vyjít letos na podzim. Křest desky je naplánován na 4. 12. 2020 v třebíčském klubu Roxy. Vstupenky jsou již nyní v prodeji v síti TicketLive.

O LIKE-IT:

Like-it je česká pop-rocková skupina, která vznikla v Třebíči. Do širšího podvědomí se dostala díky singlům Nádech a Mrazí, které se staly hity ve většině tuzemských rádiích. Písnička Mrazí se dokonce objevila v pokračování filmu Špindl 2. Mají za sebou dvě turné s kapelou Chinaski, kde hráli jako předskokani. V minulosti se úspěšně umístili v několika hudebních soutěžích a dále se umístili i v anketě Český Slavík.

Členové: Dominik Kříž – zpěvák, Pavel Jansa – bubeník, Marek Vejtasa – basák, Dan Dukovský – kytarista.

Další informace:

Prodej vstupenek: www.ticketlive.cz/cs/event/roxy-club-trebic-like-it-4-12-2020

Kapela: www.like-it.cz/

FB: www.facebook.com/Like.it.official/

IG: www.instagram.com/like_it_official/

Like-it – Křídla:

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.