Pozvánky

Karin Ann vydává temnou popovou baladu „if i fall for you“

Syrové bicí, úsporná basa a emotivní, melancholická výpověď o rizicích, která přináší otevření se novému vztahu. To je aktuální singl československé zpěvačky Karin Ann “if i fall for you“. Temná popová balada osloví každého, kdo si v životě přál vidět za horizont prvních opojných dnů v nové partnerské známosti.

„Skladba je o životních obdobích, kdy se s někým setkáte a začnete k němu něco cítit. Je o počátečních fázích, kdy o novém partnerovi příliš mnoho nevíte, ale romantizujete si ho a představujete si, co všechno byste spolu mohli zažít a jak by vypadal váš vztah,“ popisuje Karin Ann.

Temné stíny na novém vztahu, které reflektuje i nálada písničky, představují strachy přicházející ruku v ruce s téměř každou novou lásku. „Třeba kvůli tomu, že jste v minulosti zažili zklamání, lekáte se každého negativního signálu a bojíte se znovu se zamilovat, protože nechcete tím vším procházet znovu,“ doplňuje Karin.

Skladba „if i fall for you“, kterou zpěvačka napsala společně s držitelem ceny Grammy Martinem Terefem (Jason Mraz, James Morrison, KT Tunstall), navazuje na poslední singl Karin Ann „for a moment“. Ten bodoval v evropských playlistech Spotify’s New Music Friday, Fresh Finds Pop nebo EQUAL SZ&SK.

Kromě hudby se Karin Ann dlouhodobě angažuje i jako zastánce LGBTQIA+ a práv menšin. Za svou práci získala řadu ocenění, včetně nejlepšího videoklipu na Mnichovských hudebních cenách a objevu roku na udílení cen Žebřík v České republice. V srpnu 2021 se zapsala do historie jako první slovenský umělec, který byl uveden na billboardu na Times Square v rámci Spotify’s EQUAL Music Program. Loni odehrála několik koncertů s kapelou Imagine Dragons nebo zpěvačkou LP.

Karin Ann – if i fall for you (official video):

Photo credit Anaïs Gallagher
Photo Credit Tori Time
Photo credit Anaïs Gallagher
Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.