Pozvánky

KOMORNĚ/COOLTURNĚ s Alexandrem Hemalou

Přijměte pozvání dne 31. října 2023 od 18:00 hodin do Knihkupectví a antikvariátu Fryč v Liberci. Hostem prvního dílu komorní TALK SHOW s charitativním přesahem, bude oblíbený televizní hlasatel, moderátor, herec a tanečník ze soutěže „Star Dance“ Alexander Hemala. V rámci pořadu „KOMORNĚ/COOLTURNĚ“, navštíví před začátkem pořadu každý host sociálně zdravotní zařízení našeho kraje, kde žijí lidé, kteří se za kulturou nedostanou.

Akci pořádá organizace Coolturně bez bariér a Knihkupectví a antikvariátu Fryč.

Cena vstupenky: 290,-
Kapacita: Komorní

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.