Fotoreportáže

Koncert zpěvačky Olgy Lounové v Louňovicích pod Blaníkem v rámci akce S Gumpem na Blaník, kterou pořádala organizace Se psem mě baví svět ve spolupráci s Rádio Blaník a Super zoo.

Koncert zpěvačky Olgy Lounové se uskutečnil dne 10. září se v Louňovicích pod Blaníkem v rámci akce S Gumpem na Blaník, kterou pořádala organizace Se psem mě baví svět ve spolupráci s Rádio Blaník a Super zoo. Natáčely se zde scény k filmu GUMP JSME DVOJKA, které je pokračováním příběhu s hlavním psím hrdinou Gumpem, který vypráví dojemný příběh očima toulavého psa. Jednalo se o jednu z největších pejskařských akcí pod širým nebem, které se zúčastnily stovky lidí se svými vlastními psími hrdiny, kteří se společně vydali pěšky z Louňovic na Blaník.

Photo credit: Luci Foto (Freelancer photographer/PRESS, idluci.cz, bipolarpress.com, hermina.muchova@gmail.com)

Další fotoreportáže z Louňovic pod Blaníkem

Natáčení filmu GUMP JSME DVOJKA

Koncert Richard Krajčo – Louňovice pod Blaníkem

Procházka z Louňovic na Blaník

Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Bipolar PRESS, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce. Fotografická a publikační činnost, kontakt Luci,
e-mail hermina.muchova@gmail.com

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.