Fotoreportáže

Křest nové knihy GUMP: JSME DVOJKA, autor Filip Rožek

Dne 12. listopadu proběhl v OC Letňany křest nové knihy GUMP: JSME DVOJKA

Pokud vás zajímá další cesta psího hrdiny Gumpa, který již v knižním i filmovém zpracování vyprávěl příběh psí pravdy, lásky a naděje, připravil pro vás spisovatel, scenárista a autor knihy Gump – pes, který naučil lidi žít další pokračování psího příběhu.

Knihu pokřtil autor knihy Filip Rožek se svým psem Gumpem, režisér F.A.Brabec, zpěvačka Olga Lounová, zpěvák a herec Richard Krajčo, Veronika Hájková z organizace Se psem mě baví svět, Hel Váňová z Helena Váňová Production a další lidé, kteří se na Gumpově knižním i filmovém světě podíleli. Akce proběhla před prodejnou Knihy Dobrovský, kde si můžete knihu zakoupit.

Kniha o příběhu Gumpa si jistě opět najde cestu k mnoha dětským i dospělým srdcím, kteří se na jaře mohou těšit do kina na filmové zpracování příběhu v režii F.A.Brabce.

Photo credit: Luci Foto (Freelancer photographer/PRESS, idluci.cz, bipolarpress.com, hermina.muchova@gmail.com)

Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Bipolar PRESS, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce. Fotografická a publikační činnost, kontakt Luci,
e-mail hermina.muchova@gmail.com

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.