Pozvánky

Na kus řeči s … Martinem Dejdarem

Přijměte pozvání dne 21. listopadu 2023 od 19:00 hodin do Naivního Divadla v Liberci na zábavný pořad NA KUS ŘEČI S… MARTINEM DEJDAREM. Těšit se můžete na vyprávění zážitků ze soukromého i pracovního života tohoto populárního herce. Délka pořadu je 90 minut. Po představení proběhne autogramiáda.

Událost pořádá organizace Coolturně bez bariér a Naivní Divadlo v Liberci.

Vstupenky k zakoupení na pokladně divadla.
Rezervace vstupenek jsou možné na: https://naivnidivadlo.cz/…/na-kus-reci-s-martinem-dejdarem

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.