Pozvánky

Na zámku s Jiřím Lábusem

Přijměte pozvání dne 10. listopadu 2023 od 18:00 hodin do zámku Lemberk v Jablonném v Podještědí na setkání s legendou české filmové a divadelní scény.
Jiří Lábus zaujme a pobaví diváky svým originálním vyprávěním ve společenském sále zámku. Po skončení pořadu o délce cca 60 minut bude následovat přesun do rytířského sálu, kde proběhne vzpomínání pana Lábuse za pohádkami, které zde natočil, a také následná autogramiáda.

Akci pořádá organizace Coolturně bez bariér

Předpokládaná délka akce: 100 minut

Doporučujeme návštěvníkům akce teplé oblečení. Kapacita je omezena.

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.