Pozvánky

November 2nd avizují vydání alba písničkou o blackoutu

Česká kytarová kapela November 2nd oznámila termín vydání nového alba. Eponymní nahrávka, pojmenované pouze názvem skupiny, vyjde 2. listopadu. Zároveň pouští kapela do éteru singl Lights Are Out. Pod produkcí jsou podepsaní November 2nd společně s producentem Borisem Carloffem. Mixu se ujal několikanásobný držitel Grammy Andrew Scheps, který stojí za úspěšnými alby Red Hot Chili Peppers, Adele nebo Lany Del Ray.

„V aktuální písničce November 2nd spojují všechny atributy zvuku připravovaného alba. Ať už je to stadionový rockový riff, výrazné gospelové vokály, soulová kytara ve sloce nebo naopak popový zvuk v jedné z pasáží skladby,“ popisuje producent Boris Carloff.

Písnička vypráví o tom, co by se mohlo stát, kdyby jedné temné noci vypadla elektřina a nastal blackout. „Je o strachu naší přetechnizované společnosti z přírody, která si chce vzít zpět, co jí člověk sebral. A zároveň o touze člověka se s ní spojit. O pocitu, že minulost je pryč, zítřek je nejistý a o hledání útočiště v náručí druhého člověka,“ říká zpěvačka Alexandra Langošová, jenž je pod skladbou podepsaná společně s kytaristou Romanem Helclem a producentem Borisem Carloffem.

November 2nd mají na kontě tři alba, za která si vysloužili nominaci na Cenu Anděl, vítězství v Žebříku časopisu Report nebo Zlatém Uchu rádia Express. Kapela získala také nominace v rámci výročních cen televizní stanice Óčko v kategoriích Nejlepší domácí zpěvačka a Nejlepší domácí pop. Písničky kapely zdobí některé české filmy, namátkou Občanský průkaz, DonT Stop, Minuta Věčnosti nebo Silný kafe.

Foto kredit: BrainZone PR

NOVEMBER 2ND – Lights Are Out (Song Teaser): https://youtu.be/qnERwn3bHdw?si=weItkTbw43LTwUX3

NOVEMBER 2ND – Lights Are Out (lyric video): https://youtu.be/B7QSIdoJ-zY

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.