Kontakt

Redakce: Lucka Hermína Muchová (novinářka, fotografka)
                 Freelancer ID Luci 
E-mail: hermina.muchova@gmail.com

BIPOLAR PRESS – mediální portál Hermuch Media v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky
Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost ID Luci

Aktuálně – ocenění fotografky Bipolar Press 2023
Fotografka Bipolar Press Lucka Hermína Muchová získala ocenění udělené předsedou vlády České republiky za 3. místo ve fotografické soutěži na téma „Také to zvládnu!“, kterou vyhlásil Vládní výbor pro osoby se zdravotním postižením. Fotografie měla zachytit schopnosti a dovednosti osob se zdravotním postižením při zvládání činností vztahujících se k osobnímu a pracovnímu životu.
Foto: Převzetí ocenění v Úřadu vlády 8.12.2023, zdroj: Úřad vlády ČR

Obsah článků a fotoreportáží BIPOLAR PRESS je zdarma. Podpořit jej můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Bipolar PRESS, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.

„Buď tím, kým chceš být“ – jsem Luci fotografka, publicistka, realitní makléřka a majitelka Teddy Help se zaměřením na zooterapii typu AAA (animal-assisted activities)

Svoji tvorbu považuji za jeden ze tří pilířů, dávajících dle Viktora Frankla a třetí vídeňské školy logoterapie, lidskému životu smysl. Je jím tvorba vykonání činu – smysluplného lidského díla. Zároveň se snažím praktikovat i další pilíře jeho odkazu v podobě „léčby smyslem“, kterými jsou zážitky i snaha pomoci psychicky a fyzicky handicapovaným osobám vrátit se zpět do aktivního života.

Nabízím reportáže, rozhovory, recenze kulturních akcí, podcasty, PR články, texty a články a dle zakázky.

Nabízím spolehlivost, chuť do práce, která mě baví, dodržení termínů a zakázek, 10 let zkušeností s aktivním focením, psaním článků, reportáží, recenzí, PR článků,  rozhovorů a především mé vlastní duševní vlastnictví

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům