Pozvánky

O5 a Radeček překvapí fanoušky na svátek lásky. Vyprodané valentýnské turné připomenou záznamem ze Žofína.

U příležitosti 1. máje, svátku lásky, zveřejní kapela O5 a Radeček hned několik záznamů, které připomínají úspěšné valentýnské turné Romantický smyčce. Fanoušci se mohou těšit na televizní záznam z koncertu v pražském Paláci Žofín a také live audio tracky na všech streamovacích platformách. Jako první Radečci vydávají koncertní verzi klipu k písni Romantický smyčce za doprovodu kvarteta Moravské filharmonie Olomouc. 

O5 a Radeček – Romantický smyčce live ze Žofína:

„Nás vlastně dopředu ani nenapadlo, že bude mít valentýnský turné až takový úspěch. Jsme teda moc rádi, že jsme aspoň do Prahy vzali televizní techniku a na český svátek lásky můžeme dát našim fanouškům dárek. Po dvou měsících mohou celou tu krásu Žofína společně s námi znovu prožít,“ říká zpěvák Tomáš Polák. 

Nyní Radečci představují první vlaštovku z natočeného materiálu. „Ze záběrů pořízených během koncertu na Žofíně vznikla mimo jiné nová live verze videoklipu na píseň Romantický smyčce, podle které se celé turné jmenovalo. Doufáme, že video, které zveřejňujeme jen pár dní před prvním májem, lidem pomůže dostat se do té správné láskyplné nálady,“ dodává s úsměvem zpěvák Tomino.

Živě zahrané hity jako Vloupám se nebo Romantický smyčce najdou posluchači už tento týden na streamovacích platformách a v pondělí 1. května si mohou vychutnat kompletní videozáznam celého koncertu. Radečci jej zveřejní na svém YouTube kanále, ale ještě před tím, večer 30. dubna, odvysílá koncert v televizní premiéře TV Óčko Star.

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.