Pozvánky

RADEK BANGA v novém klipu „Nic není nemožné“ ukáže, jak vypadali v dětském věku Miloš Forman, Honza Dědek, či Zdeněk Pohlreich

Radek Banga vydává nový videoklip k písni „Nic není nemožné“. Ten je první ochutnávkou z již druhého sólového alba, které vyjde na podzim letošního roku. „Když jsem během Covidu natočil album “Věci jinak”, začal jsem psát svou úplně novou hudební kapitolu. Pandemie se pro mě stala novou příležitostí, jak si konečně splnit svůj dávný sen. Začít sólovou dráhu v žánru, který by ode mě možná nikdo nečekal – v popu,“ říká Radek Banga.


Píseň „Nic není nemožné“ má jednoduché poselství. Pokud si člověk něco doopravdy ze srdce přeje, věří tomu a jde si za tím, sen se nakonec splní. A přitom vůbec nezáleží na tom, kolik vám je let. Právě proto se zpěvák rozhodl pro videoklip oslovit různé osobnosti, kterých si váží a které mohou být v něčem inspirací nejen pro něj, ale i pro ostatní. Klip je výjimečný tím, že v něm uvidíte archivní záběry z dětství, které často ještě nikdo veřejně neviděl. Například dojemné video malého chlapečka Honzy Dědka nebo Lukáše Pavláska, z jehož záběrů je patrné, že srdce komika měl již v pubertě. Mezi dalšími osobnostmi najdete Miloše Formana, Zdeňka Pohlreicha, Beátu Rajskou, Terezu Brodskou, Zbigniewa Czendlika, Ondřeje Pavelku, Ivu Pazderkovou, Vaška Matějovského, Radkina Honzáka, Natálii Otáhalovou, či známého influencera Taryho.


Jak sám Radek dodává, přinášet inspiraci mu není cizí. „Už přes deset let dělám motivační programy pro mladé lidi a v poslední době i pro dospělé publikum. Vždy jsem cítil potřebu předávat své zkušenosti, ať už prostřednictvím přednášek, autobiografické knihy „(Ne)pošli to dál“, sociálních sítí nebo právě skrze hudbu. Pokaždé, když se mi podaří někoho přimět k zamyšlení, navést na cestu z obtížné situace nebo zkrátka jen„nakopnout“,udělá mi to obrovskou radost,“ vysvětluje zpěvák. Ten zároveň s vydáním nového videoklipu „Nic není nemožné“ spouští stejnojmenný podcast. Motivovat lidi kolem sebe bere za své životní poslání.

Foto kredit: Radek Banga
Foto kredit: Radek Banga
Foto kredit: Radek Banga
Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.