Pozvánky

Skupina Verona vydala nový singl s názvem Parabola

Celé léto tvrdé práce a nyní se fanoušci konečně dočkali.  Skupina Verona, kterou tvoří zpěvačka Veronika Stýblová a hudebník Petr Fider, zveřejnila dlouho očekáváný singl Parabola i s videoklipem.

Novinka s názvem Parabola je pro fanoušky velkou událostí nejen díky vyšperkovanému klipu, ale hlavně proto, že se kapela po dlouhé době vrátila k češtině. „Většinou zpíváme v angličtině, ale tentokrát jsme se rozhodli udělat song, který bude fanouškům a posluchačům bližší. Mezi naše nejznámější české písničky patří třeba Ztracená bloudím z roku 2010, která měla velký uspěch. Doufáme, že naši příznicvi ocení i Parabolu” uvedl s úsměvem Petr Fider.

Videoklip k songu Parabola navíc vznikal v Mekce kultury, New Yorku. „Vždycky se snažíme točit na zajímavých místech a tím New York rozhodně je. Šli jsme cíleně po takových těch “špinavých” částech jako je Brooklyn, Queens a podobně. Musíme se přiznat, že to bylo hodně náročné natáčení a pro Petra, který toho za 16 let s kapelou natočil nespočet, to bylo nejnáročnější natáčení v životě. Na klip jsme měli 10 dní, a stejně jako u Complicated, jsme letěli do Ameriky na “pankáče“. Cestovali jsme po městě, kde jsme hledali zajímavá a cool místa pro náš klip,” prozradila Veronika.

Po úspěšném dokončení nové písničky a klipu má kapela pořád plné ruce práce. Od nového roku se totiž jejich příznivci mohou těšit na rozmanitější Veronu. Na koncertech je budete potkávat jak v klasické sestavě Veronika & Petr, tak i s kapelou. Nebude chybět basa, bicí, kytara nebo klávesy.  „Kvůli tomu musíme udělat drobnou úpravu songů, aby byly pro kapelu hratelné. Samozřejmě ale chceme udržet tvář kapely, tak jak ji fanoušci znají a mají rádi. Moc se na to těšíme,” dodala Veronika.

Skupina Verona v tomto roce bořila hitparády se svým singlem Complicated, pro který vznikal klip také v USA.

https://veronamusic.cz/

https://www.facebook.com/veronaofficial/

https://www.instagram.com/veronamusic_cz/

O Veroně: Verona je česká pop-dancová  skupina založená v roce 2002. Tvoří jí hudebník a skladatel Petr Fider a zpěvačka Varonika Stýblová. Verona získala mnoho ocenění, např. ceny TV Óčko, Českého slavíka nebo Cenu IFPI. Během své existence zatím stihla vydat několik alb, dvě DVD a odehrála více než tisíc koncertů v České republice a zahraničí.

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.