Tomáš Klus a Jiří Kučerovský – Nablízko

Zpěváka, herce, písničkáře, držitele cen Zpěvák roku na hudebních cenách Óčka za rok 2009 a držitele Anděla v kategorii Zpěvák roku 2009 Tomáše Kluse není nutné představovat. Všechny jeho příznivce jistě potěší další jeho vystoupení, které se uskuteční již tento pátek ve Štolmíři u Českého Brodu.

Přijměte pozvání na vystoupení dvojice Tomáš Klus – Jiří Kučerovský v pátek 13.4. 2018 od 19 hodin do kostela sv. Havla ve Štolmíři. Koncert je koncipován v komorním duchu, pouze s akustickými nástroji a zasazen do jedinečného prostředí kostela s výjimečnou akustikou.

Plánované koncerty a akce Tomáše Kluse naleznete na webových stránkách www.tomasklus.cz


Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům