Pozvánky

Večer s Janem Přeučilem

Přijměte pozvání dne 30. září 2023 od 18:00 hodin do Knihkupectví a antikvariátu Fryč na setkání s elegánem, oblíbeným filmovým a divadelním hercem a vysokoškolským pedagogem specializujícím se zejména na výuku rétoriky. Zábavný pořad s Janem Přeučilem proběhne v komorním prostředí v centru Liberce.

Akci pořádá organizace Coolturně bez bariér a Knihkupectví a antikvariát Fryč.

Kapacita: 80 míst
Délka pořadu: 90 minut.
Po skončení pořadu následuje autogramiáda a prodej knih spojených s umělcem. Vstupenky v předprodeji: 290,- Kč na www.evstupenka.cz
Na místě v den konání akce: 350,- Kč

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.