Pozvánky

Večer s Václavem Knopem

Přijměte pozvání dne 15. listopadu 2023 od 18:00 hodin do Knihkupectví a antikvariátu Fryč v Liberci na setkání s vynikajícím hercem, skvělým vypravěčem a bavičem, známým nejen ze seriálů Hospoda, Ohnivé Kuře nebo Slunečná. Plných deset let hrál v Národním divadle, dnes se s ním můžete setkat např. v divadle Kalich. Účinkuje v muzikálu Noc na Karlštejně, jeho hlas je spojený s legendárním seriálem M.A.S.H.V.

V rámci projektu Coolturně bez bariér, navštíví před začátkem pořadu každý host sociálně zdravotní zařízení našeho kraje, kde žijí lidé kteří se za kulturou nedostanou.

Akci pořádá organizace Coolturně bez bariér a Knihkupectví a antikvariát Fryč.

Cena vstupenky v předprodeji: 290,- Kč
Cena vstupenky na místě před začátkem akce: 350,- Kč
Kapacita: 70 míst

Kultura Z archivu

Návštěvy u pana Greena – když homosexuál pomáhá židovi

Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace. Ross Gardiner je úspěšný mladý muž z dobře situované rodiny, který by mohl mít vše, na co jen v životě pomyslí. Jedinou, o to intenzivnější bolest v životě, mu způsobuje nepochopení a odsouzení jeho homosexuální orientace u vlastní rodiny. Pan Green, o dvě generace starší ortodoxní žid, žije po smrti své ženy osamělým životem.

Rozhovor s hercem a režisérem Miroslavem Táborským

Potvrdí V hodině rysa existenci zázraku?

Život ochotníkův – rozhovor s Petrem Bendlem

Divadlo v Řeznické představilo Relativitu

Kolečkova Kleopatra nastavuje zrcadlo

Miroslav Táborský exceloval v Blázinci a přidal k tomu rozhovor

Luba Skořepová

Útěky za vlastní identitou

AnderSen – návrat k dětským děsům

Hermuch Media – autorská publikační a fotografická činnost © Freelancer ID Luci BIPOLAR PRESS je mediální portál v oblasti kultury, fotografie, psychologie a pohledu na veřejně známé osoby bez masky. Obsah článků a fotoreportáží je zdarma. Podpořit mě můžete kliknutím na „To se mi líbí“ na FB Hermuch Media, sledováním Instagramu @idlucifoto a nabídkou spolupráce.